Pozvánka na 17. ročník celostátní umisťovací výstavy koček z útulků

V sobotu 14. 11. 2015 od 10 do 17 hodin se koná v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK (Na Slupi 16, Praha 2) již 17. ročník celostátní umisťovací výstavy koček bez domova. Pokud tedy toužíte po chlupatém kamarádovi, není hezčího skutku než pomoci těm bez domova. Na akci letos plánuje dorazit 100 kočiček z útulků z České republiky. Všechny kočky i koťátka mají veterinární osvědčení.

Akci již každoročně pořádá Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi. „Loni se nám podařilo umístit 82 koček ze 115 a věříme, že letos dokážeme úspěch zopakovat. Kromě dospělých koček budou na výběr samozřejmě i koťátka, která jsou oblíbená hlavně u dětí. Každé umístění kočičky je pro nás obrovským úspěchem. Sebemenší byt je totiž větší než klec v útulku,“ říká organizátorka akce Petra Soběslavská. Pokud si zrovna neplánujete mazlíčka pořídit, přijďte se na kočičky alespoň podívat a potěšit se. „Budeme moc vděčni, pokud přispějete sebemenším finančním nebo materiálním darem. I když to zní jako klišé, každá koruna a konzerva pomůže,“ doplňuje organizátorka.

Na výstavě budete moci vidět například i 4měsíční mourinku Amélii, která je sice zpočátku nesmělá, ale zato velmi hravá a bude svému majiteli věrnou kamarádkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.